HAKKIMIZDA

Daha önce Yangın ve Güvenlik Sistemleri, Güvenlik ve İnşaat olarak faaliyet gösteren firmamız; 2019 yılı itibarı ile, sektörde kendini kanıtlamış ekipleri bünyesine katarak bir grup şirketi olma yolunda adım atmıştır. Yeni oluşumu ile Albayrak Trade; Liman Ticareti, Uluslararası Ticaret, Yeşil Enerji Tesisi (Solid Waste Power Plant), Bakım, Onarım, Kaynak, Projelendirme alanlarında da faaliyet göstermeye başlamıştır.

Müşteri tarafından tedariki istenen malzemenin yurt içi ve yurt dışı piyasa analizinin yapılması; bakım, tamir, onarım gibi ihtiyaçlarınızda uzman ekibimizce sağlanan ücretsiz teknik desteğin yanısıra; sizlere ticari ve hukuksal destek hizmeti de vermeye başlamıştır.

Akdeniz İhracatçılar Birliğine üye olan firmamız, aynı zamanda ISO EN 9000 Kalite Standartlarında çalıştığını da belgelemiştir. Standart ve kalite çizgisini her zaman en üstte tutan firmamız, tüm ekibiyle müşteri memnuniyetine öncelik vermiştir.

Akdeniz İhracatçılar Birliği üyesi bir firma olarak; tedariğini sağladığımız her üründe uluslararası standartı sağlamaya özen gösteriyoruz.

İLETİŞİM

Adres: Numuneevler Mah. Mehmet Ocak Cad. No: 26 Dörtyol Hatay

Whatsapp: +90 (552) 239 86 59

Tel: +90 (533) 432 18 20

Tel: +90 (506) 166 35 51

SOSYAL MEDYA

× WhatsApp (Support)